İçeriğe geç

Epic Games Store ücretsiz oyun dağıtıyor!

Epic Games, oyun dünyasının standartlarını yükseltmeye çalışan Unreal Engine’nin yaratıcısıdır. 1991 de Kuzey Carolina da kurulmuş olup Fortnite oyunu ile adını duyurmuştur. Epic Games, ücretsiz oyun dağıtarak kitlesini artırmayı planlıyor. Bu strateji ile hatırı sayılır bir kitleyi kendine bağlayan Epic Games’in bu hafta bedava vereceği oyun ne olacak ?

Epic Games bedava oyunlar

Epic Games Store, geçtiğimiz hafta dünyaca ünlü, 130 Milyon satış rakamına ulaşmış olan Gta 5 oyununu bedava olarak dağıtmıştı. Oyunu almak için sadece bir Epic Games hesabınızın olması yeterliydi. İşin güzel tarafı oyunu aldığınızda ömür boyu sizin oluyordu. Epic Games, her hafta ücretsiz oyun dağıtarak insanların ilgisini çekmeyi hedefliyor ve başarıyorda. Yani düşünsenize hemen hemen 200 Tl civarında olan bir oyunu herkese bedava dağıtmak; nasıl anlaşma ile yapılmıştır bu işi gerçekten merak ettim :).

Civilization VI ücretsiz
Ücretsiz Civilization VI Epic Store da

Herkesin bildiği gibi bedava oyunlar, bütün oyuncuların dikkatini çekiyor. Epic Games’in bedava dağıttığı oyunlar sayesinde ismi çok kez anıldı. Tabi bir konu bu kadar ön planda olunca sızıntıları da beraberinde getiriyor.

Civilization VI bedava
Civilization VI oyunu Epic Games Store da

219 TL değerindeki Sid Meier’s Civilization VI oyunu ücretsiz

Şuan 219 TL değerindeki Sid Meier’s Civilization VI oyunu ücretsiz olarak 28 Mayıs 2020 tarihine kadar herkes tarafından alınabiliyor. Firaxis Games tarafından geliştirilmiş olan oyun 2016 yılında oyuncular ile buluştu. Oyun 2016 yılının en iyi strateji oyunu ödülünü kazandı.

Sid Meier’s Civilization VI Epic Games Store Link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir