İçeriğe geç

The Last of Us Part 2 Çıkıyor – Ne Zaman ? Fiyat?

The Last of Us Part II, birinci oyunun devamı niteliğinde geliştirildi ve yakında oyuncular ile buluşacak. İlk yayınlanan oyunda Joel karakterini yönlendiriyorduk. Part 2 de ise Joel in manevi kızı olan Ellie yi yönetiyoruz. The Last of Us Part II Ne zaman çıkacak ? Fiyatı ne olacak ?

The Last of Us  post apokaliptik bir dünyada geçmektedir. Oyun Joel ve Ellie ‘nin bu dünyada geçirdikleri macerayı anlatmaktadır. Oyun PlayStation a özel olarak geliştirildi. Oyunun senaryosunda dünyayı zombiler sarıyor ve bütün düzen bozuluyor. Çok geçmeden zombilerin insanları yemesi yada öldürmesi sonucu dünya ıssız binalar yığınına dönüşüyor. Oyunda zombilerden korkacağımız gibi kötü niyetli çetelerden de uzak durmalıyız.

The last of us 2 wallpaper
The last of us 2 wallpaper

The Last of Us Part II

Oyun birinci oyunun devamı niteliğinde, birinci oyunun bittiği tarihten yıllar sonra geçiyor. Yapımcılığını Naughty Dog üstlenen oyunun harika hikayesi ve dönemine göre güzel olan grafikleri sayesinde oyun patlama yapmıştı. Herkesin aklında şu soru vardı : Devamı gelecek mi ?

The Last of Us Part 2 Ne zaman çıkacak ?

Evet devamı geliyor hemde 19 Haziran 2020 tarihinde . Oyun tahmin edersiniz ki Sony Computer Entertainment tarafından yayımlanacak. PlayStation 4 e özel olarak çıkacak oyunumuzda Türkçe alt yazı ve Türkçe Dublaj seçenekleri de olacak. Biz oyuncular için bir oyunda Türkçe dublaj gerçekten rüya gibi birşey. Umarım Tr Dublaj ile çıkan oyunların sayısı artar diyerek haberimize devam ediyorum.

The Last of Us Part 2 Fiyatı ne olacak ?

Oyun 1 aydan kısa sürede piyasa çıkacak. Oyun için Ps 4 lerimizde 100 gb a yakın boş alan bulunmak zorunda. Yeni çıkan oyunların gerçekten büyük alan kapladıklarını söyleyebilirim. Oyun için belirlenen fiyat, çoğu büyük yapım içinde aynı miktarlarda olan 60 Dolar. Dolar kuru ile kıyasladığımızda şuan 429.00 TL olarak ön siparişe sunuldu. Fiyatı gerçekten cep yakıyor fakat değer be !

Oyunu satın almak için : The Last of Us Part 2

Fragman (Türkçe Dublaj)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir